UPDEETJE AMSTERDAM PIRATES SOFTBALL

UPDEETJE AMSTERDAM PIRATES SOFTBALL

Indoortraining in onze hal start op dinsdag 8 januari

Wekelijks wordt als volgt getraind door onze meisjes, vrouwen en mannen:
Dinsdag 8 januari: 17.30-18.30 uur: pitchers SB jeugd en teamtraining U20
Dinsdag 8 januari: 18.30-20.00 uur: Dames 1 selectie
Donderdag 10 januari: 19.00 – 20.30 uur: VF Pirates 1
Donderdag 10 januari: 20.30 – sluiten: Dames 1 selectie
Op donderdagen wordt ook een pitchers/catchers training ingebouwd.
Vrijdag 11 januari: 18.30 – 20.00 uur: instuif voor alle herensoftballers en alle dames die (extra) willen trainen.
Zaterdag 12 januari: 13.00-14.30 uur: junioren
Zaterdag 12 januari: 14.30-16.00 uur: VF Pirates 1
Zaterdag 12 januari: 16.00-17.30 uur: aspiranten en pupillen

Let op: in de hal ligt nu kunstgras. Bovenstaand schema ondergaat misschien nog enkele wijzigingen!

Dames 1: Erik Boland is onze nieuwe hoofdcoach!

Allereerst veel dank aan Tom Groot voor het coachen van ons eerste! Tom is gestopt, maar heeft gelukkig aangegeven nog wel een paar keer een training te willen verzorgen bij een van de andere teams wanneer het uit komt. 

Welkom terug bij Pirates, Erik Boland! Erik behoeft nauwelijks introductie, hij is een softbaldier, heeft van jong tot minder jong en van laag tot hoog niveau onder zijn hoede gehad en gooit onze meiden nog steeds met twee vingers in zijn neus op 3 slag uit tijdens de BP, let maar op! Erik speelt trouwens zelf ook nog steeds!

Fijn dat Ted Ter Heegde weer assisteert en dat Stefan Vessies inmiddels al is begonnen met het kracht en conditie deel!

De selectie heeft afscheid genomen van Rosalie Moerkerk (gestopt) en Daniëlle Ten Donkelaar (Twins) en heeft inmiddels kennis gemaakt met Kelly Koeman (back in business) en Puck Verbrugge (17 jaar, gekomen van DSS).

Op de foto van links naar rechts: Kelly, Puck, skipper Erik en coach Ted.

Uit ons VF Pirates 1 team gaan met de selectie mee trainen: Zia Stolk, Julia Westhoek, Nashota Vieane en Noortje Bisschop.

De pitching trainer is ook het komend jaar weer Dani Bonnet.

VF Pirates 1 is ook ietwat gewijzigd in samenstelling  

In de eerste klasse A, dus onder de Silver League klasse van dames 1, speelt, zeg maar, ons tweede. Dit team is opnieuw een combinatie van de verenigingen Vennep Flyers en Amsterdam Pirates. De samenwerking liep gesmeerd, dus waarom wijzigen? Niks daarvan! Ook de coaching blijft ongewijzigd, wordt nog uitgebreid zelfs, omdat Shanna van Vegten de trainers/coaches Steven, Martijn en Kees komt assisteren. Zojuist het vervelende bericht dat Olympia 2 zich heeft teruggetrokken en da’s gewoon waardeloos en het zoveelste geval van afkalving van het pijnlijke ledenverlies in Nederland. Vooralsnog twee ongewenste vrije weekenden. En hoe komt zoiets dan nou toch weer? De kampioen van de Golden League heeft geen representatief tweede team meer?

Ons team heeft gelukkig een brede selectie. Het team heeft afscheid genomen van Megan, Myrthe en Jamie, maar verwelkomt Caroline Bentlage (thans in Amsterdam studerend en daarom overgestapt van Roef uit Brabant).

Landelijke juniorencompetitie U20

Hans van Renselaar is komend jaar helaas alleen toeschouwer bij de wedstrijden van zijn dochter Charlotte, omdat hij besloten heeft te stoppen. Geweldig bedankt voor al je werk, Hans! Coach Richard gaat gelukkig wel door en intussen hebben we ook een nieuwe coach gevonden: Anne-Marie Van Dam. We krijgen er een coach bij die al heel veel ervaring heeft! Zij is ooit bij Storks begonnen en heeft jarenlang voor dames 1 gespeeld!

Aspirantenteam

Komend seizoen hopen we de volgende meisjes in ons aspirantenteam te hebben:

Bibi Baars (evt pupillenteam), Bente Bijvank, Lizzy de Boer, Ella Boodie, Emma Croes, Norah van Essen, Indi van Kanten, Ellie Martens, Bibi Aferiat (nog geen lid), Kiki Fellinger, Merle Hoffschlag, Zara Yigit, Juliëtte Couzij, Bobbi Directie (nog geen lid) en Eliza Wentzel. 

Mara en Tamar verhuizen naar ons U20 team en misschien in overleg nog wel een of twee laatstejaars aspiranten uit dit team.

Coach Kees is naarstig op zoek naar hulp, want jammergenoeg heeft Tomas besloten om te stoppen. Dank voor je tomeloze inzet, Tomas! Phine en Everest zijn inmiddels bij Sparks ingeschreven en gaan in een landelijk spelend team van meisjes onder 16 jaar spelen! Dat is nog es een uitdaging zeg!

Pupillenteam

Veel dank nogmaals aan Dimitri Bunder voor zijn training en coaching. Ook Dimitri is gestopt, ook omdat dochter Liza is gestopt. Maar zoals ook al eerder gemeld: we hebben geweldige vervanging kunnen regelen: Loïs Brinks (speelster VF Pirates) en Reinier Spruit (ex Kinheim!) gaan onze pupillen trainen en coachen! We zoeken trouwens nog meisjes en het zou top zijn als zij bij de eerste wintertraining in de hal willen aansluiten. Op dit moment bestaat ons team uit: Zyna Ben Romdhane, Marissa de Greef, Ciara McGonagle, Suleika Plugge, Yael Spruit, Laura Bish, Miro Miller, Estelle Renkema en Bibi Baars. Even een mail naar Kees als je vriendin wil meedoen: sliding@planet.nl


Tot zover, groetjes namens TC softbal (Chris en Kees). 

Indeling Pupillen honkbal 2019

Charles Urbanus wint Leen Volkerijk Award

Charles Urbanus wint Leen Volkerijk Award